Annemin Bakıcısı: Türbanlı Zehra 2

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Annemin Bakıcısı: Türbanlı Zehra 2
Külotun ince lastiklerini tuttum ve yavaşça sıyırmaya başladım. Külot dolgun beyaz kalçalarından aşağı indikçe Zehra’nın kıpırdanmaları çoğalmış benim de heyecanım artmıştı. Sonunda dizlerine kadar indirdiğimde hazinesi gözlerimin önündeydi. Amının etli kahverengi dudakları vardı, etrafı ise hafif bir kararmanın dışında teni gibi beyazdı.

Külotunu daha da sıyırdım ve ayaklarından çıkardım. Bacaklarını ayırmasını istedim tekrar çünkü kapatır gibi olmuştu. Utanıyor, korkuyor, çekiniyordu Zehra. Yine de bacaklarını ayırdı iki yana.

Amı uzun derin bir vadiye benziyordu tahmin ettiğim gibi. Vadinin iki yanında sağlı sollu etli dudakları onları emip ısırmam için beni bekliyordu. Kasıkları tertemizdi ama am dudaklarının hemen yanında bazı alamadığı siyah kıllar kalmıştı. Yine de insanın iştahını kapatan bir durum değildi. Zehra buraya gelmeden önce belli ki etek tıraşı olmuştu.

Her iki başparmağımla amını ayırdım. Etli dudakları açılırken parmağımı dibine kadar alan kara boşluğu açığa çıktı. Derin siyah bir çukurdu ve içi sümüksü bir sıvıyla kaplanmıştı. Amının suyuydu bu. Zehra’nın amı sümüksü zevk sıvısını salgılamıştı. Bu da onun zevk aldığını gösteriyordu.

Derin siyah boşluğa dilimi uzattığımda Zehra’nın kıpırdanmaları artmaya başladı yine. Dilim yakıcı ve yağlı amıyla buluştuğunda iniltiyi andıran bir sesle tepki gösterdi. Doğru yolda olduğumu anladım. Ancak dilimi kısa süre sonra çektim amından. Bu işi yavaş yavaş yapıp onu kıvama getirmek istiyordum.

Bu kez sağdaki am dudağını emmeye başladım. Etli dudak onu emdikçe sanki etinin içinden çıkıyor, uzuyordu. Amının kendine has kokusu ve tadı ağzıma burnuma gelmiş, duyularımı ve yarağımın motorunu çalıştırmıştı. Sağ dudağını emerken sol baş ve işaret parmaklarımla da sol dudağını sıkıp okşuyordum.

Zehra belli ki daha önce bu tür deneyimler yaşamamıştı. Yatağın üstünde vücudu sarsılıyordu. Amının kara boşluğu sanki canlı bir varlıkmış gibi hareket ediyordu. Boşluk bir açılıp bir kapanırken sümüksü sıvı da bir görünüp bir kayboluyordu.

Sıra bızırına gelmişti. Am dudaklarının birleşim noktasının hemen üstünde sivri bir çıkıntı halinde onu dillememi bekliyordu. Nitekim daha ilk dil darbemle birlikte Zehra’nın beli ve götü havaya zıpladı, “ahhh!!!” sesi yatak odamı çınlattı. Hemen ardından uzattım dilimi ve bızırını bombalamaya başladım. Dilimle bombalıyordum onu. Ve her darbe Zehra’nın vücudunda bir bomba etkisi yaratıp onu sarsıyor, kendinden geçiriyordu. Acıdan değil zevkten sarsılıyordu vücudu.

Amı etli ve suluydu, bızırı da öyleydi elbette. Dil darbelerimle amının sümüksü sıvısı çoğalıyordu. Kasıklarını sağlı sollu yaladım, daha fazla bızırıyla oynarsam Zehra bayılacaktı yoksa. Ancak bundan pek hoşlanmadım. Amını alttan üste doğru bir dondurmayı yalar gibi yaladım. Amının dudakları dudaklarıma sürtünürken oynuyordu, içindeki boşluk davetkâr bir biçimde açılıyordu. Zehra’nın amı benimle oyun oynuyordu resmen.

Parmaklarımla ayırdım amını ve o kara sulu boşluğa soktum dilimi yeniden. Bu kez avını yakalamış ve bırakmayan vahşi bir hayvan gibi amına asılmıştım. Dilimi içine sokuyor, hemen ardından dudaklarını emip vakumluyor, bızırını dilliyordum. Ağzımla zevke ulaştırıyordum Zehra’yı.

Derken elimi biraz daha alta attım ve kalçalarını kaldırdım. Amının bitim noktasının birkaç santim aşağısındaki kara göt deliği karşımdaydı. Deliğin ağzında ve üst kısmında seyrek siyah kıllar vardı.

Göt deliğinin ağzında sanki amının bızırına benzeyen minik bir çıkıntı bulunuyordu. Kahverenginin birkaç farklı tonu ile pembe renkler göt deliğinin ağzını süslüyordu. Bir göt deliğine değil de bir yaranın kabuk bağlamış haline benziyordu. Sağ orta parmağımı o kabuğun üstüne bastırdığımdaysa doğanın mucizelerinden biri gerçekleşti ve kabuk birden açılıp parmağımı ilk boğumuna kadar içine aldı.

Göt deliği çok sıkı ve dardı. Daha önce götten sikişmediği belliydi. Kapalı bir kadın olması buna engel olmuştu belki de. Ama benim şartlarımı kabul ettiğinde götünün kızlığının da gideceğini bilmeliydi Zehra. Evet, bu minik deliğin tadına ilk bakacak erkek olma şerefine erişecektim, bunu kabul etmediği takdirde “Hadi sana güle güle!” diyecektim. Ancak o aşamaya gelene kadar Zehra’nın ilgilenmem gereken amı vardı. Bu arada göt deliğinin ağzı hafif bir ter kokusuna benzer koku dışında temizdi. Zehra kişisel temizliğine düşkün bir kadındı.

Amının etli dudaklarını bir süre daha emdim, yaladım, dilledim. Sonrasında yüzüstü uzanmasını istedim. Zehra yavaşça isteğimi yerine getirdi. Dolgun götü altındaki yastıkla daha da kalkık hale gelmişti. Beyaz göt yanaklarının üzerinde ve bel çukurunda bir miktar siyah tüy vardı. Ellerim göt yanaklarını kavradı. Ne çok sıkı ne de çok gevşekti eti. Elimin altında beyaz yanaklarını sıktım, avuçladım, ovaladım. Ardından göt yanaklarına öpücükler kondurmaya başladım.

Her bir noktasını dudaklarımla temas ettiriyordum. Dilimi uzatıp yalamaya başladım daha sonra. Göt yarığı yanakların arasında derin bir vadi gibi bel çukurunun altından başlayıp kasıklarında sona eriyordu. Kasıklarının arasındaki etli amının dudaklarını parmaklarımla yokladım bu arada. Zehra’nın bir süre için azalan hareketlenmeleri bununla birlikte yeniden canlılık kazandı.

Ve sıra göt deliğine gelmişti. Başparmaklarımla ayırdım göt yanaklarını. Terli ve ıslak göt deliği çıktı ortaya. Az önce parmağımı içine alan deliğin üzerine dilimi getirdim ve dokundum. O an Zehra’nın göt yanakları taş gibi katılaştı. Peşinden bir dil darbesi daha attım götüne. Bu bir göt deliğiydi ama ne bir delik vardı ne de bir boşluk. Dilim sadece deliğin ağzındaki minik çıkıntıyı hissediyordu, yara kabuğuna benzer deliği dondurma gibi yalıyordum.

Göt yanaklarını ısırmaya başladım bu sefer. Dişlerim etlerine ufak ufak geçiyordu. Zehra ise benim ne yaptığımı anlayamamış bana da bakmaya utandığı için başını kaldırmış düz tutuyor, önüne bakıyordu. Isırma işlemi bittiğinde yeniden göt deliğini dillemeye başladım ama bu sefer daha yoğun şekilde yapıyordum bunu. Dilimle baskı yapıyordum deliğe.

Katılaşan göt yanaklarını okşuyordum. Amının titreyen dudaklarını baş ve işaret parmaklarımın arasına aldım, onları sıkmaya başladım. Sonra orta parmağımı soktum amına. Dibine kadar sımsıcak amına girdiğinde Zehra’nın hareketlenmesi çoğaldı. Yatağın üstünde yılan gibi sağa sola oynuyordu. Hoşuna gittiğini biliyordum ve ben de onu azdırmak için elimden geleni yapıyordum.

Bir süre devam ettikten sonra bu kadarının yeterli olduğuna inandım. Benzerini ondan isteyecektim. Ayağa kalktım. Zehra başını pencereye doğru çevirdi. Henüz soyunmamıştım ama yarağım şortumun önünü kaldırmış, sivriltmişti ve Zehra bunu görmek istemediği için başını çevirmişti. Ancak kaçışı yoktu.

Soyundum çabucak. Kalkık, kalın ve tıraşlı yarağımın kafasından zevk sıvıları gelmişti. Yarağımı tutup sallarken “Hadi kalk bakalım!” dedim. Önce duymazlıktan geldi ama sonra yavaşça doğruldu. Belden aşağısı çıplak, üst tarafı giyinikti. Başını yine başka yana çevirdi. Ellerini yanından yatağa koymuştu.

Yatağın kenarında ayakta duruyordum. Ondan önüme gelmesini istedim. Zehra yine duymazlıktan geldi önce ama sonra ellerinden destek alarak yatağın üstünde kayarak önüme geldi. Yarağıma bakmamak için başını kaldırıp bana baktı. Klima yavaş yavaş içeriyi serinlettiği halde siyah parlak türbanının hemen altındaki beyaz alnı boncuk boncuk ter damlacıklarıyla ıslanmıştı. Beyaz yüzü pembeleşmişti.

Yarağımı dibinden tutup salladım yeniden ve “Ağzına al hadi!” dedim. Zehra önce tepkisiz kaldı ama sonra sessizce ne demek istediğimi gösteren bir hareketle başını öne uzatıp yarağımın kafasını aldı ağzına. Ancak elleri serbest şekilde gövdesinin yanından uzanıyordu. Yatağın üstündeki beyaz elini tuttum ve yarağımın kökünü tutmasını istedim. İnce uzun parmaklarının ucuyla yarağımı tuttu. Kahverengi gözlerini bana dikmişti, başını kaldırmış bana bakıyordu. Boştaki eliyle de dokunmasını istedim yarağıma. Aynı şekilde parmak uçlarıyla korka korka dokundu.

İnce pembe dudaklarının arasındaki yarağımın kafasını nazikçe emiyordu. Başını öne arkaya oynatıyor, gözlerini kaldırmış bana bakmaya devam ediyordu. Yanaklarını okşadım önce, sonra ensesini sonra da parlak türbanını. Toplu iğnelerin renkli başlıklarının üzerinde gezdirdim parmaklarımı.

Ağzını biraz daha açmasını istedim. Dudaklarını büyük bir O harfi yapar gibi olduğunda yarağımı içeri doğru oluşan boşluktan ittim. Bu arada başını sıkıca tutmuştum. Yarağım ağzının geniş ve derin boşluğunda yol alırken Zehra kendini geri çekmeye çalıştı ama ellerimden dolayı yapamadı.

Yarağımın kafası keskin beyaz dişlerine sürte sürte boşluğa ulaşmış oradan bademciklerine doğru yol alıyordu artık. Dizlerimi bükmüş yarağımı ağzıyla aynı hizaya getirmiştim. Yarağım nerdeyse köküne kadar ağzına girdiğinde Zehra boğulur gibi oldu, gözbebekleri büyüdü, burun kanatları hızlı hızlı açılıp kapanıyordu. Bir süre içinde tuttum yarağımı ve yavaşça çıkardım. Harika bir zevkti bu benim için ama Zehra adına sevimsiz bir deneyim olmuştu.

Bir elini ağzına götürüp öksürmeye, aksırmaya başladı. Kendine gelir gibi olduğunda bir şey diyecek gibi oldu ama konuşmasına izin vermeden yeniden ağzına soktum yarağımı. Tepkisine rağmen bastırdıkça yarağım ağzının derinliklerine ilerledi. Ensesinden sıkıca tutuyor, hareket etmesini önlüyordum. Belimi ve götümü oynatmaya başladım hemen o anda. Adeta ağzını sikiyordum. Zehra ise kurtulmaya çalışıyor ama elinden bir şey gelmiyordu. Kalın ve uzun yarağım ağzını doldurmuştu. Konuşamıyor, ses çıkaramıyordu. Ama sonunda daha fazla acı çekmesini istemediğim için çektim yarağımı.

Zehra yine aksırıp öksürdü. Gözlerinin kenarından ince bir damla yaş akmıştı, dünden kalan siyah kalemin boyasını yerinden söküyordu gözyaşı. Beyaz yanaklarından ince bir dere gibi akıyordu kalemin boyası.

Zehra tepki göstererek “Ne yapıyorsun!” dedi. Ancak sessiz kaldım. Ellerinden tutup ayağa kaldırdım. “Kusura bakma çok güzel bir kadınsın, çok etkilendim senden!” dedim. Söylediklerimle belki onu memnun edebileceğimi sanmıştım çünkü. Ancak Zehra bir şey demedi sözlerime.

Yeniden yatağa oturduğunda “Şu türbanını açsana!” dedim. Toplu iğnelerin her birini yılların deneyimiyle çabucak çekip yatağın yanındaki komodinin üstüne bıraktı. Toplu iğneler çıktıktan sonra açtı türbanı, altında siyah bonesi vardı. Onu da çekip çıkardığında siyah saçları açığa çıktı. Renkli bir lastikle tepesinden bağlamıştı ve lastiği de açtığında beline döküldü saçları. Kapalı halinin dışında bambaşka bir kadına dönmüştü Zehra bu haliyle.

Kırmızı tişörtünü ben başının üstünden çıkarttım. Sutyeni de külotu gibi ten rengindeydi. Memeleri sutyenin içinde şişmiş, büyümüş gibiydi. Derin göğüs çatalı çekti dikkatimi. Elini arkaya atıp kopçasını açtı. Önce sutyeni ellerinin arasında tuttu ama sonra çıkarıp yatağın üstüne bıraktı. Dolgun beyaz memeleri gün yüzüne çıkmıştı.

Üstünde sutyen ve bluzla sulu birer Finike portakalına benzeyen memeleri çıplak haliyle küçük birer Kırkağaç kavununa dönmüştü. Zehra’nın memeleri göründüğünden daha büyük ve dolgundu. Etli uçları hafif kararmış olsa da beyazlığını kaybetmemişti memeleri. Onları bir an önce emmek, yalamak istediğim için sırtüstü uzanmasını istedim.

Dirseğinden aldığı destekle uzandı. Hemen yanına uzandım ve sağ elimi memelerine attım. “Memelerin göründüğünden daha büyükmüş!” dediğimde ses çıkarmadı. Etli uçlarını parmaklarımın arasına aldım, sıktım hafifçe. Bir iki minik sivilce ve tomurcuk benzeri leke süslüyordu meme başlarını. Uçlarının kararmasına karşın meme başları ak paktı.

Emmeye başladığımda Zehra’nın kıpırdanması yeniden başladı. Her iki memesini ellerimle altlarından tutup ağzıma alıyor, uçlarını yalıyordum. 45 yaşında bir kadın olmasına rağmen memeleri fazla sarkmamıştı. Etli uçları emmelerime cevap vermiş, şişmeye başlamıştı.

Sağ elimi alta kaydırdım bir süre sonra. Karnını, kasıklarını, kalçalarını okşadım. Ardından amına attım elimi. Etli dudaklarını sıktım, orta parmağımı yeniden içine soktum. Amının sıcak ve nemli içinde gezdirmeye başladığımda Zehra’nın yutkunmaları arttı. Başını arkaya atıp gözlerini kırptı uzun uzun. Zevk alıyordu. Parmağımı ağır ağır içinde götürüp getirdikçe aldığı zevki katlıyordum.

Amı geniş ve derindi. Oldukça ıslanmış ve bir sünger gibi yumuşamıştı. Başparmağımı bızırına attığımda yatağın üstünde zıpladı adeta. Ağzım memeleriyle meşgul oluyordu yine. Uçlarını emip yalıyor, dilliyordum. Kalkık yarağımı zapt etmeye çalışıyordum. Zehra’nın ağzında yaptığı yolculuk onu heyecanlandırmıştı.

69 yapmak istedim o sıra. Etli amını uzun uzun emerken onun da yarağımı emmesini istiyordum. Bunu söylediğim zaman kahverengi gözleri büyüdü, şaşırmış gibiydi. 27 yıldır evliydi ve 69’un ne demek olduğunu bilmiyordu. Ona nasıl olacağını tarif ettim.

Ben sırtüstü uzanırken o ağır hareketlerle üzerime ters şekilde çıktı. Dizlerini başımın yanında yatağa koyarken amı hemen gözlerimin önündeydi. Kalkık yarağımı tutup ağzına almasını istediğimde yavaşça kafasını emmeye başladı. Bense amını ortaya çıkarıp şişkin dudaklarını emmeye başladım. Amının gittikçe sulanan boşluğuna dilimi soktum, dilimi içinde gezdirirken sümüksü zevk sıvısı dudaklarımı ve dilimi kapladı.

Türbanlı, tesettürlü bir kadının kocası dışında bir erkeğin yatağında amının bu kadar sulanması ilginç bir şeydi. Bu sadece maddi sebeplerden kaynaklanan zoraki bir birliktelikten ibaret olsa Zehra’nın amı kupkuru olmalıydı. Ama zevk alan her yetişkin kadının amı gibi ıslanmış, sulanmıştı. Belki de Zehra’nın da benim gibi cinsel ihtiyaçları vardı. Kocasının sağlık sorunları olduğunu söylemişti, o sorunlardan dolayı kadınlık ihtiyaçlarını giderememişti kocası. Zehra da şimdi onları benimle gideriyordu.

Upuzun siyah saçları nerdeyse belinin boşluğuna iniyordu. Başını ağır ağır kaldırıp indiriyor, yarağımın kafasını nazikçe emiyordu. Az önce yaptıklarımdan sonra yarağımı emme konusunda tereddüt göstermiyordu. Amının şişkin dudaklarına attığım dil darbeleri, onları vakumlayıp ısırmam onu kızıştırmıştı. Nazikçe göt deliğini ayırdım ve onu da amı gibi uzun uzun dilledim. Amı epey uzundu ve yaladıkça yalayasım geliyordu. Amının bittiği noktada göt deliği imdadıma yetişiyordu.

Zehra’nın nazik saksosunun gittikçe hızlandığını keyifle fark ettim. Başı daha hızlı kalkıp inmeye başlamış, yarağımı da daha fazla ağzına sokar olmuştu. Amında gezdirdiğim dilim mi onu böyle yapmıştı yoksa yarağa olan susamışlığı mı bilmiyorum ama büyük keyif alıyordum.

Göt yanaklarını sıkıp yoğuruyordum sürekli. Onlara minik tokatlar atıyordum. Başparmağımı göt deliğine soktuğumda Zehra’nın saksosu daha da yoğun bir hale geldi. Parmağım ilk boğumuna kadar götündeyken göt yanakları kasıldı, aynı şekilde göt deliğinin ağzındaki kaslar da katılaştı. İçindeki parmağım delikte sıkışmış gibiydi. Ama bastırdıkça içine daha da giriyordu. Nihayet dibine kadar girdiğinde Zehra yarağımı emmeyi bırakıp başını kaldırdı.

“Ayyyy!!!” sesi bir kedi yavrusunun miyavlaması gibi pembe dudaklarından çıktı. Götünü o kadar kasıyordu ki parmağımı inanılmaz şekilde sıkıyor, acıtıyordu. Göt deliğinin ağzında bir mengene vardı sanki ve parmağımı içine almıştı.

Başını benden yana çevirdiğinde yüzünün aldığı şekil o ana dek düşündüklerimin doğru olduğunu ortaya koydu. Zehra yarağa susamış bir kadındı. Kocasının eksikliğini benimle dolduruyordu. Parmağımı götünde zor da olsa götürüp getirmeye başladığımda yüzünün pembeliği daha da arttı, dudaklarını emiyor, ısırıyordu. Yatağa koyduğu elleri titriyordu.

“Yapmaaa!!!” dedi bu sırada. Götündeki parmağımı çıkarmamı istiyordu. “Acıdı mı!” dediğimde ise “Yok ama çok günah!!!” diye karşılık verdi. Canı yanmamış aksine çok hoşuna gitmiş, zevk almıştı. Ama bunun dinen günah olduğu için devam etmesini istememişti.

Onu kırmayıp çektim parmağımı. Zehra üzerimden kalktı. Ter içinde kalmıştı. Şişkin memeleri sallanırken yatağa uzandı. Artık sikişme aşamasına geçmemi istediği belliydi. Ama yapmak istediğim bir şey daha vardı.

Karnının üzerine oturur gibi çıktım ve kalkık yarağımı memelerinin arasına soktum. Zehra neye uğradığını şaşırmış gibi baktı önce. “Memelerini şöyle yap, kapat arasını!” dediğimde iki yandan memelerini tutup dediğimi yaparak yarağımı arasına aldı. Şişkin beyaz memelerinin arasında yarağımı oynatmaya başladım.

Dolgun memeleri zaten kalkmış yarağımı daha da ateşlemişti. Memeleri arasında götürüp getirdikçe aldığım zevk katlanıyordu. Zehra’nın çenesi göğsüne değiyor, gözleriyle bir bana bir yarağımın hareketlerine bakıyordu. Yüzündeki şaşkınlık ve bir o kadar da memnuniyeti görüyordum.

“Ağzını aç!” dediğimde hafifçe araladı ağzını. Öne doğru kaydım ve yarağımın kafasını memelerinin arasından kaydırarak ağzına sokup çıkartmaya başladım. Zehra için bu da yeni bir deneyimdi. Şişkin memeleri sağlı sollu yarağımı sıkıştırıyor, tıpkı bir amın içinde gidip geliyormuş hissi uyandırıyordu. Islak ve sıcak ağzı ise bir ama dönüşmüş ve yarağımın kafasını içine misafir ediyordu.

“Çok güzel, aferin sana, aferin, işte böyle!” demeye başladım. Sözlerim Zehra’yı cesaretlendirirken zevkini de artırıyordu. Başımı geriye atıp yarağımı götürüp getirmeye, ağzına sokup çıkartmaya devam ettim bir süre daha.

Daha sonra dizlerimin üstünde doğrulup memelerinin arasından çektim yarağımı. Öne doğru hafifçe eğilirken yarağım ağzına daha çok girmeye başladı. Ancak bu kez Zehra deneyim ve istek kazanmış bir kadın olarak onu iştahla emiyordu. Yarağım ağzında gidip geldikçe zevkim çoğalıyor, onu bir an önce sikmek için yanıp tutuşuyordum. Bir ara aldığım zevkle fazla sokmuş olmalıyım ki boğulur gibi oldu. Hemen çektim yarağımı. Ağzının kenarında oluşan tükürüğü sildi elinin tersiyle.

Şimdi sikişme aşamasına geçebilirdik…

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32